PLT #110 Jak 10 dni milczenia może zmienić Twój biznes i relacje z ludźmi?- Tomasz Rudnik

26/07/2018

Tomka Rudnika poznałem 9 lat temu w Pure Sky Club, gdy zaczynał swój własny biznes. Dopiero co pożegnał się z pracą dla wielkich korporacji,  gdzie zdobył doświadczenie headhunterskie. Pracował już jako doradca i mentor w dziedzinie relacji oraz umiejętności zdobywania pracy.

 

 

W Antal International zajmował się rekrutacją managerów na średnim i niższym szczeblu oraz specjalistów do branży finansowej. W Darwin Rhodes rekrutował managerów wyższego szczebla, executive, oraz aktuariuszy do firm ubezpieczeniowych oraz banków. W KPMG w Dubaju rekrutował top-management do firm w regionie Zatoki Perskiej, w branży paliwowej oraz logistycznej. Przed karierą headhuntera pracował w firmach: TVN sp. z o.o., Idea Centertel (obecnie Orange), Cofund, Pramerica Financial, Citibank Handlowy, oraz Newell Rubbermaid w USA.

Człowiek z takim doświadczeniem zawodowym zmagał się z szeregiem problemów na swoje drodze i musiał nauczyć się je pokonywać. Wiemy jak na zdrowiu odbija się praca w morzu rekinów, jakim potrafi być korporacja.

Tomek opowie jak mu się udało, dzięki pracy nad sobą której nauczył się od innych.

Dziś porozmawiamy o drugiej sferze życia. O sferze duchowej!

Będzie dużo o medytacji, milczeniu, mieszkaniu na odludziu, wchodzeniu w inne wymiary, ciekawych osobowościach, kwestionowaniu potrzeby posiadania guru i niesamowitych rezultatach, jakie się pojawiły dzięki rozwijaniu sfery duchowej.

Będzie dużo o Vipassanie, jej przebiegu i efektach, które poczuł nawet fizycznie.

 

ZAPRASZAM DO WYSŁUCHANIA!

 

Zapraszam Cię do słuchania Podcastu LEPIEJ TERAZ na iTunes i android-owych appkach do podcastów. np. PlayerFM

Jeśli Ci się podobałowstaw proszę pozytywną recenzję na iTunes

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *