RADOSŁAW

BUDNICKI

Podcaster

RADOSŁAW

BUDNICKI

Podcaster

KOCHAM ZMIENIAĆ ŻYCIE INNYCH LUDZI NA LEPSZE!

Większość życia interesowałem się rozwojem osobistym. Studiowałem socjologię na UW oraz ukończyłem wiele kursów. Od momentu założenia podcastu, czyli od 2016 roku przeczytałem więcej książek, niż w ciągu całego dotychczasowego życia i ten głód wiedzy zamienił się w pasję dzielenia się nią z innymi.

Od kiedy pamiętam, zawsze interesował mnie ludzki umysł i sposób funkcjonowania naszych myśli. Pułapki w jakie wpadamy, zamykanie się w jaskini własnych ograniczających przekonań, zniekształcenia i uogólnienia.

Świat potrzebuje liderów kierujących się rozumem. Dlatego w moich podcastach dzielę się ideami i pomagam wyjść ze schematów, propagując kreatywne podejście do życia i biznesu oraz życie w zgodzie z naturą, uprawiając i promując aktywny tryb życia na świeżym powietrzu. Sam uprawiam trekking z moim psem husky imieniem Lucky.

Jestem autorem KURSU „NIEZNISZCZALNI”, w którym dzielę się ćwiczeniami stoickimi i pokazuję jak wyjść ze schematów, by wziąć życie w swoje ręce i żyć lepiej już teraz.

PROWADZĘ JEDEN Z NAJPOPULARNIEJSZYCH PODCASTÓW W POLSCE

Dzięki edukacji i krzewieniu stoickich cnót, takich jak mądrość, sprawiedliwość, odwaga i samokontrola możemy zmienić nie tylko siebie, ale dając odpowiedni przykład będziemy w stanie zmieniać świat.

W Podcaście Lepiej Teraz znajdziesz porady oraz inspirujące historie gości, których zapraszam do opowiedzenia o sobie, swoich wyczynach, podróżach, pomysłach i projektach biznesowych, które dały im wolność.

To źródło wiedzy na temat filozofii praktycznej, psychologii pozytywnej, zdrowego stylu życia na łonie natury, podróży i wędrówek, które zmieniają życie i pomagają lepiej zrozumieć otaczający nas świat i przede wszystkim siebie.

To platforma służąca inspiracji i motywacji do rozpoczęcia lepszego życia. Już teraz.
Dołącz Lepiej Teraz!

Scroll to Top