PLT #300 Jedna rzecz, która może zniszczyć Twój związek.

fot: Radek Budnicki

Dzisiejszy odcinek jest nietypowy, bo zaczyna się od krótkiego opowiadania z narracją i dialogami, w którym poznasz historię dwojga przypadkowych osób, które w pewien upalny dzień poznały się w kawiarni. Dzielę się też w nim moją bardzo osobistą historią związku z kobietą, w którym czułem się spełniony, akceptowany, bezpieczny i dowartościowany.

Ale pewnego dnia to się niespodziewanie skończyło. Tak po prostu umarło śmiercią naturalną. Większość z nas jest amatorami w relacjach międzyludzkich. Najwięksi mistrzowie uwodzenia nie potrafią utrzymać przy sobie partnera na dłużej. Przyciągnąć owszem. Rozkochać też. Ale podtrzymywać ogień, będąc jednocześnie w związku? Prędzej czy później pojawiają się rysy na misternej konstrukcji.

Ludzkie relacje są skomplikowane i i ludzie ciągle próbują je rozwikłać. Chwilami przypominają domek z kart. Myślę, że było wiele konkretnych powodów, dla których nasza relacja się skończyła. Gdy jednak spojrzę wstecz, uważam że najważniejszym zabójcą gorących związków jest jedna rzecz, której poświęciłem ten odcinek.

Wszystkim tym, którzy zmagają się z porzuceniem lub nie mogą sobie dać rady ze swoją zazdrością, nagrałem też specjalny odcinek PREMIUM z Piotrem Stankiewiczem. Możesz go wysłuchać, ściągając na swój telefon appkę Patronite Audio i klikając odcinek PREMIUM #296- Jak poradzić sobie z porzuceniem i zazdrością po stoicku?- Piotr Stankiewicz

Wysłuchaj go na Spotify lub kliknij link poniżej:

Zostań Patronem Podcastu Lepiej Teraz i odbierz prezent w postaci odcinków PREMIUM, dostępnych w Patronite Audio na iOS i Android!

Wspieraj Autora na Patronite

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top