PLT #116 Moja spowiedź w Greg Albrecht Podcast- Radek Budnicki

 

“Greg Albrecht Podcast: wszystkie twarze biznesu” prezentuje sylwetki polskich przedsiębiorców, którzy zbudowali biznes od zera. Osób, które często stoją skromnie w cieniu swoich dokonań i po raz pierwszy udzielają wywiadu.

Te rozmowy przybliżają słuchaczom modele myślenia, strategie działania i umiejętności, które zadziałały w prowadzeniu biznesu. Oprócz strony praktycznej pozwalają zobaczyć ludzką twarz przedsiębiorców – ich sposoby radzenia sobie ze stresem, spędzania wolnego czasu i odnajdowania wartości w życiu. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś nowego, czerpać więcej satysfakcji i przyjemności z pracy – posłuchaj Greag i jego gości.

Dzisiaj ja sam spowiadam się ze swojego życia w podcaście Grega Albrechta. Opowiadam o rzeczach, których wcześniej nie ujawniałem na swój temat. Sam nie wiem, ja Gregowi się udało mnie do tego przekonać?!

 

Jestem podcasterem z misją zmotywowania i zainspirowania jak największej liczby ludzi do rozpoczęcia ich nowej drogi w życiu, gdzie licznik i stan konta nie są jedynym wyznacznikiem sukcesu. Gdzie buduje się silne poczucie własnej wartości na swoich osiągnięciach, bez deprecjonowania innych ludzi i chowania się za symbolami, osiągnięciami i spuścizną innych wykrzykując hasła na ulicy.
Wierzę, że pewny własnej wartości człowiek nie traci czasu na krytykę innych, nienawiść i szukanie gorszych od siebie..
Silny i znający swoją wartość człowiek nie musi nikomu udowadniać jaki jest wspaniały.

Przez 2 lata prowadzenia podcastów otrzymałem mnóstwo listów i wiadomości od słuchaczy, w których powtarzały się często te same pytania dotyczące poszukiwania szczęścia, życia bez celu, ciągłego przytłoczenia problemami w pracy, nieumiejętnością radzenia sobie z opiniami innych, strachem przed nieznanym, stresem przed nieznaną przyszłością, czy ciągłą tzw. inflacją stylu życia, gdzie zarabiając coraz więcej, wydajemy coraz więcej i nasz poziom poczucia szczęścia spada.

 

CZY TY TEŻ ŻYJESZ TAK JAK ONI?

 

Jak autorzy tych listów i moi klienci coachingowi?

Jesteś nieszczęśliwy?

Martwisz się o przyszłość?

Rozpamiętujesz porażki?

Wydaje Ci się, że ludzie Tobą gardzą?

Jesteś za niski, za stary, za łysy, czy za gruba i generalnie niedostatecznie doskonała na ten świat?

Nie masz pieniędzy?

Nie cierpisz siebie?

Nie wiesz co chcesz w życiu robić?

Nie wierzysz w siebie?

Masz długi?

Kłócisz się z partnerem w związku?

Wkurza Cię szef?

I najczęściej powtarzające się pytanie:

Nie wiesz co chcesz w życiu robić?

 

Być może będę mógł Ci pomóc!

 

 

JUŻ WKRÓTCE URUCHOMIĘ KURS!

PT.

„JAK BYĆ NIEZNISZCZALNYM!”

TWORZĘ GO NA PODSTAWIE WŁASNYCH DOŚWIADCZEŃ, SETEK ROZMÓW Z MOIMI GOŚĆMI, ORAZ PRZEDE WSZYSTKIM NA NAUKACH ZACZERPNIĘTYCH Z DZIEŁ STAROŻYTNYCH FILOZOFÓW. TAKICH JAK:  SOKRATES, MAREK AURELIUSZ, SENEKA CZY MÓJ ULUBIONY EPIKTET

JEŚLI CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ, JAK WZIĄĆ W NIM UDZIAŁ? 

KLIKNIJ OBRAZEK PONIŻEJ I PODAJ SWOJEGO MAILA NA STRONIE:

 

 

Zostań Patronem Podcastu Lepiej Teraz i odbierz prezent w postaci odcinków PREMIUM, dostępnych w Patronite Audio na iOS i Android!

Wspieraj Autora na Patronite

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top