PLT #115 Jaki jest idealny suplement dla zapracowanych przedsiębiorców i pracowników korporacji?- Michał Gołkiewicz

Moim gościem jest Michał Gołkiewicz, założyciel firmy Sundose i Nutricus, który wraz z Tomaszem Stykiem tworzą pierwszą w Polsce firmę tworzącą suplementy XXI wieku.

Tym razem spotkaliśmy się, żeby przybliżyć Wam tematykę start-upów na przykładzie Sundose, producenta indywidualnie dobieranych suplementów, połączonych z usługą specjalnych badań.

Z ich usług korzystają głównie osoby, których zły tryb życia doprowadził do konieczności podjęcia radykalnych kroków.  Jest jednak cała masa ludzi, którzy chcą dbać o swoje zdrowie zdrowie na co dzień,by zapobiegać schorzeniom i poważnym chorobom.

Michał Gołkiewicz to absolwent SGH. W branży HealthTech funkcjonuje od 7 lat, z dużym nakierowaniem na dbanie o zdrowie „przed” chorobą. Stworzył prężnie rozwijającą się klinikę dietetyczną Nutricus, która w swoim portfolio może się pochwalić współpracą z mistrzami olimpijskimi, mistrzami świata, zawodnikami KSW, oraz FEN oraz uczestnikami rajdów Dakar. W trakcie rozwijania Nutricus, który obecnie oferuję celowane diety na bazie badania włosa oraz diety dla sportowców głównie w amatorskim triathlonie, nauczył się tworzyć rozwiązania nastawione na prostotę i skuteczność. Na tej podstawie rozwija pierwszą w Europie firmę, zajmującą się suplementacją szytą na miarę, w której wcześniej wymienione cechy tworzą kierunek jej rozwoju.

Prywatnie pasjonat fotografii i podróży, który ciągle jest ciekawy otaczającego go świata.

Z wywiadu dowiesz się?

 1. Jak stworzyć start-up z nowoczesnymi suplementami?
 2. Jak będzie wyglądała suplementacja w XXI wieku?
 3. Jakie jest podejście Polaków do suplementacji?
 4. Jak uniknąć kupowania od oszustów?
 5. Zalety korzystania z dedykowanych suplementów Sundose?
 6. Jak poprawnie dobrać odpowiednie dla nas składniki?
 7. Jaki jest idealny suplement dla zapracowanych przedsiębiorców i pracowników korporacji?

 

W dzisiejszym epizodzie jest prezent dla słuchaczy Lepiej Teraz,

Otrzymasz specjalną zniżkę* na zakup produktu i usługi Sundose,

(*Zniżka obowiązuje od 04.09.2018 do 31.10.2018 i nie łączy się z innymi promocjami.)

Produkt standardowo kosztuje 200 zł (30 saszetek) na miesiąc.

Jeśli chcesz otrzymać go w pierwszym miesiącu za 59 zł?

Po kliknięciu w poniższy link, w sklepie podaj kod zniżkowy : lepiejteraz

 

Zostań Patronem Podcastu Lepiej Teraz i odbierz prezent w postaci odcinków PREMIUM, dostępnych w Patronite Audio na iOS i Android!

Wspieraj Autora na Patronite

2 komentarzy do “PLT #115 Jaki jest idealny suplement dla zapracowanych przedsiębiorców i pracowników korporacji?- Michał Gołkiewicz”

 1. Michał Wójcik

  W tym temacie warto wspomnieć o istnieniu wegańskich produktów typu kompletnie zbilansowany posiłek, które można szybko i łatwo przygotować. Takie jedzenie zapewnia wszystkie makro i mikroskładniki w odpowiednich proporcjach według oficjalnych tabel, do tego stopnia że można się tylko tym żywić. Ja jem codziennie od dawna produkty trzech firm: Huel, Jimmy Joy oraz Supersonic.

  Po drugie jest napój Noobru, który też jest wegański i służy do wspierania kognitywnej pracy mózgu bez efektów ubocznych czy uzależnień. Bardzo polecam na podstawie własnego doświadczenia i znajomych.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top