PLT #112 Meet-upy Lepiej Teraz i zalety pracy w przestrzeniach coworkingowych- Marta Moksa z O4 Coworking

16/08/2018

W tym odcinku rozmawiam o miejscach w których pracuję w trakcie mojej podróży. Są to głownie kawiarnie, ale przede wszystkim poszukuję i poznaję przestrzenie coworkingowe. Taką największą przestrzenią w Trójmieście jest O4 Coworking, który mieści się w Olivia Business Center, dzielnicy biznesowej Gdańska.

Przestrzenią zarządza Marta Moksa, która zgodziła się opowiedzieć o zaletach pracy w coworkingu. Wcześniej 3 dni pracowałem w O4 z bliska poznając zalety bycia częścią tej społeczności.

Z wykształcenia jest prawnikiem , menedżerem projektu z doświadczenia i pasji. Współtworzyła sukces wielu przedsięwzięć, także startupowych i edukacyjnych. Pasjonatka zasad Nowej Ekonomii i budowania nowych biznesów według czterech najważniejszych idei ruchu coworkingowego:

  1. Budowanie społeczności (m.in. wspieranie współpracy, budowania relacji),
  2. Otwartość ( także przejrzyste zasady, zaufanie)
  3. Zrównoważony rozwój (elastyczność, wsparcie osób wykluczonych lub z utrudnionym dostępem do pracy)
  4. Wzajemne korzyści (dzielenie się wiedzą, tworzenie wspólnych biznesów, budowanie barterów)

 

MEET-UP-y DLA SŁUCHACZY LEPIEJ TERAZ W CAŁEJ POLSCE

W trakcie pobytu w Trójmieście postanowiłem zorganizować mój pierwszy Meet-up dla słuchaczy Lepiej Teraz. Pierwszy MEET-UP dla słuchaczy Lepiej Teraz odbył się w Gdańsku w ramach mojej „Wyprawy Lepiej Teraz”
Przyszło 8 słuchaczy, którzy akurat przebywali w Trójmieście.  Spotkanie miało trwać maks. 2 h, a trwało prawie 5 h. Poznaliśmy się, wymieniliśmy się wiedzą i opiniami. Odbył się mój wykład, a uczestnicy otrzymali materiały do samodzielnej pracy.Na tych spotkaniach, które odbędą się w całej Polsce celem jest poznanie Was na żywo i zintegrowanie podobnych sobie pasjonatów autentycznego i kreatywnego życia w jednym miejscu.

 

Mile widziane są osoby, które aktywnie słuchają treści z podcastu Lepiej Teraz i są zainteresowane wymianą lekcji, doświadczeń. (nie jest to spotkanie o podcastingu i technice nagrywania podcastów lub robieniu wywiadów)Porozmawiamy o Waszych celach i planach życiowych, w kontekście kreatywnego minimalizmu i filozofii stoickiej. Mam dla Was kilka lekcji, które mi pomogły w najgorszym dla mnie czasie. Przede wszystkim przybijemy sobie piątkę 😉 Liczę na to, że to będzie początek wspaniałej grupy podobnych sobie ludzi, którzy zamierzają się nawzajem wspierać, by zacząć żyć lepiej. Teraz ! 😉 Dodawajcie się, tylko w wypadku gdy macie pewność, że się pojawicie. Pozwoli mi to na przygotowanie odpowiedniej lokalizacji.

O miejscu i dokładnej dacie poinformuję Was w wydarzeniu na Grupie Słuchaczy Lepiej Teraz.
https://www.facebook.com/groups/2127880284138290

Do miłego zobaczenia ! 😉

 

ZAPRASZAM DO WYSŁUCHANIA!

 

Zapraszam Cię do słuchania Podcastu LEPIEJ TERAZ na iTunes i android-owych appkach do podcastów. np. PlayerFM

Jeśli Ci się podobałowstaw proszę pozytywną recenzję na iTunes

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *