PLT #020 Jak wyrzucić się z pracy? – Jarosław Bieniecki, twórca Runmageddonu

Moim gościem jest Jarosław Bieniecki, twórca i prezes Runmageddonu, najpopularniejszego biegu z przeszkodami w Polsce. Jak głosi tytuł artykułu z Gazety Wyborczej: „ Rzucił korporację, a teraz ludzie płacą za to, żeby wrzucił ich w błoto”.

Jego ścieżka kariery zawodowej jest imponująca. Zajmował się m.in: doradztwem strategicznym, usługami e-commerce, doradzał prezesom. Pracował jako: Operations Management Specialist w ING Bank, Konsultant  w Deloitte & Touche, Project Manager w B2B Sales w TP SA, Product Manager w France Telecom, Sales & Delivery Strategy Unit Manager w Orange-TP Group, Sales & Delivery Department Director w TP TELTECH, Strategy Department Director w Energa-Obrót SA, Konsultant w McKinsey & Company, European Operations Director w WebInterpret.

Jarosław Bieniecki Runmageddon

Został wyrzucony z pięciu wymienionych firm, a na koniec gdy zaoferowano mu wszystko co mógłby sobie wymarzyć pracownik korporacji, sam zwolnił się z pracy. Sprzedał mieszkanie i zadłużył się, żeby zorganizować pierwszy bieg Runmageddon. Bieg w którym kiedyś startowało 700 osób, a teraz 40 tys. Można powiedzieć, że postawił wszystko na jedną kartę.

„Już w tym roku jesteśmy największym, amatorskim cyklem imprez sportowych w ogóle, patrząc na wszystkie dyscypliny, a w przyszłym roku będziemy dwa razy więksi”

Jarosław Bieniecki Runmageddon

Pod hasłem „Koniec świata nudnych biegów” zmienia życie dziesiątek tysięcy osób poszukujących wrażeń i zmiany. Zgodził się podzielić historią powstania najlepszej imprezy sportowej w Polsce i wyjaśnił czego nauczyła go praca w korporacjach. Jarek ujawnił też jak zmieniło to jego życie prywatne i jak daje sobie radę z pogodzeniem pracy i sfery prywatnej.

„Nie wiem w jakiej jesteście sytuacji. Zachęcam nie do tego, żeby od razu się wyrzucać z pracy i nie o to chodzi, żeby podejmować spontaniczne decyzje, które mogą być ciążące dla nas mocno. Tylko żeby pomyśleć, czego się chce od życia, po co się tutaj jest, jaką wartość mamy w sobie, co możemy dać ludziom, i na tym budować wartość, która potem jest sprzedawalna”

Jak wyrzucić się z pracy Runmageddon

„To jest naprawdę coś niesamowitego, jak wielu ludzi pozmieniało swoje życie”

Jarek pisze też książkę pt. ” Runmageddon, czyli bierz z życia więcej”. To zestaw 40 historii, które ludzie nadesłali na konkurs pt: „Jak Runmageddon zmienił Twoje życie?” Są to inspirujące i motywujące historie, które pokazują jak wielkie przemiany mogą się zadziać w życiu ludzi, od 1 przełącznika, kiedy tym przełącznikiem jest Runmageddon.

Podzielił ją na 8 obszarów, które wiążą się ze zdrowiem.

Jest grupa ludzi, która była na NIE, a później się przekonała do Runmageddonu. Są tacy, którzy żyją Runmageddonem. Startują w kilkunastu edycjach rocznie. Są tacy, którzy uznali, że jest świetny moment żeby zmienić coś w swoim życiu. Z „kanapowego piwosza stali się ludźmi aktywnie uprawiającymi sport. Z odludków stali się ludźmi towarzyskimi, którzy nagle mają przyjaciół, z którymi jeżdżą na imprezy biegowe. Są historie kobiet, które po urodzeniu 2, 3 a nawet 4-ki dzieci straciły dawny blask i straciły ogień w oku, w domowych pieleszach. Odzyskały go dzięki startowi w Runmageddonie. Jedna kobieta pisze, że pierwszy raz mąż ją docenił.

„Oni zmieniają swoje życie, a ja im daję do tego platformę”

Z wywiadu dowiecie się m.in:

 1. Jak zorganizować bieg na skalę Runmageddonu?
 2. Jak wyrzucić się z pracy?
 3. Co wyróżnia Runmageddon, od podobnych imprez istniejących na rynku?
 4. Jakie korzyści mają uczestnicy biegów z przeszkodami?
 5. Jak Runmageddon zmienia życie?
 6.  Dlaczego wyrzucono go z pracy?
 7. Czy warto zacząć dorosłe życie od kariery w korporacji?
 8. O czym trzeba pomyśleć wchodząc na rynek pracy?
 9. Jak wygląda typowy  dzień twórcy najlepszego biegu w Polsce?
 10. Czy warto długo się zastanawiać?
 11. Jak wykształcić w sobie umysł zwycięzcy?

oraz wiele innych cennych informacji dotyczących prowadzenia biznesu

 

Postaw pierwszy krok do zmiany, zaczynając od wysłuchania historii ludzi, którzy zainspirują Cię do stworzenia wymarzonego życia!

Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy, zacznij tę zmianę wraz ze mną.

Kliknij banner poniżej i zapisz się na DARMOWĄ konsultację 

Pomogę Ci !

Zapraszam do słuchania Podcastu LEPIEJ TERAZ na iTunes i android-owych appkach do podcastów.

Jeśli Ci się podobało, wstaw proszę pozytywną recenzję na iTunes,  subskrybuj mój newsletter lub polub fan page na Facebooku:

www.facebook.com/lepiejteraz

W celu zapewnienia lepszej jakości podcastów i ciągłości dodawania coraz bardziej rozwijających się audycji, będę wkrótce zmuszony do wykupienia płatnego hostingu.

Dalej zamierzam dzielić się z Wami moimi treściami ZA DARMO. Statystyki pokazują, że jest Was coraz więcej i cieszy mnie, że pragniecie dokonać zmiany w swoim życiu na lepsze i chcecie to zrobić z Lepiej Teraz 🙂 W związku z tym proszę Was o wsparcie podcastu Lepiej Teraz na profilu Patronite, żebym mógł wykupić stały hosting i wrzucać audycje bez ograniczeń. 5 zł w zupełności wystarczy.

Bardzo Wam dziękuję

Radek Budnicki

 

Zostań Patronem Podcastu Lepiej Teraz i odbierz prezent w postaci odcinków PREMIUM, dostępnych w Patronite Audio na iOS i Android!

Wspieraj Autora na Patronite

2 komentarzy do “PLT #020 Jak wyrzucić się z pracy? – Jarosław Bieniecki, twórca Runmageddonu”

 1. Witaj,
  czy ciężko było dotrzeć do kontaktu z Jarkiem Bienieckim?
  Mam w planach napisanie pracy magisterskiej o Runmageddonie i potrzebuję jak najwięcej informacji.

  Pozdrawiam,
  Paula

  1. Pingback: Podcast Lepiej Teraz #022 Najlepsza dieta na świecie. - LEPIEJ TERAZ

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top