PLT #016 Czym jest LinkedIn? Czyli jak zachować się na największej networkingowej imprezie świata?- Patrick Ney

01/10/2016

Patrick Ney (najpopularniejszy brytyjski bloger w Polsce),  ekspert od mediów społecznościowych i marketingu internetowego zgodził się na wywiad, o tym czym jest LinkedIn?

Paddy był już moim gościem w poprzednim wywiadzie, gdzie opowiadał o sobie oraz doświadczeniach z życia i pracy w Polsce.  Był szefem zespołu Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej. Obecnie wykłada, pisze artykuły branżowe i przemawia na konferencjach dotyczących prowadzenia biznesu w świecie nowych technologii.

„Z punktu widzenia formy LinkedIn jest fajny, bo to znaczy że każdy pracownik działa skutecznie, jako przedstawiciel firmy. Jest dostępny i widoczny w internecie”

Szkolenie na którym byłem wraz z grupą twórców i założycieli start-upów dotyczyło generowania sprzedaży i leadów przy pomocy LinkedIn. Wyprosiłem go, by podzielił się też swoją wiedzą z Wami za darmo, na kanale Lepiej Teraz. 

„LinkedIn jest największą imprezą networkingową na świecie. Jesteś w największej sali, która liczy 400 milionów osób i możesz ze wszystkimi rozmawiać”

Z wywiadu dowiecie się m.in:

 1. Czym jest LinkedIn?
 2. Jak zdominować marketing na LinkedIn?
 3. Jak sprzedawać na LinkedIn?
 4. Czy warto wykupić płatną wersję LinkedIn?
 5. Czy można znaleźć pracę przez LinkedIn?
 6. Czy warto kupować reklamy na LinkedIn?
 7. Jakie największe błędy popełniamy korzystając z LinkedIn?
 8. Jak bloger powinien korzystać z LinkedIN
 9. Jak wygląda perfekcyjny profil na LinkedIn?
 10. Jak korzystać z sieci PULSE?
 11. Czy firmy powinny korzystać z LinkedIn?
 12. Jak często publikować posty na LinkedIn?
 13. Jak dzięki LinkedIn sklep zwrócił mi lepszy model laptopa, niż oddawałem do naprawy?          (Tak ! To prawda)

i wiele innych cennych informacji

 

Postaw pierwszy krok do zmiany, zaczynając od wysłuchania historii ludzi, którzy zainspirują Cię do stworzenia wymarzonego życia!

Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy, zacznij tę zmianę wraz ze mną.

Kliknij banner poniżej i zapisz się na DARMOWĄ konsultację 

Pomogę Ci !

Zapraszam do słuchania Podcastu LEPIEJ TERAZ na iTunes i android-owych appkach do podcastów. np. PlayerFM

Jeśli Ci się podobało, wstaw proszę pozytywną recenzję na iTunes,  subskrybuj mój newsletter lub polub fan page na Facebooku:

www.facebook.com/lepiejteraz

W celu zapewnienia lepszej jakości podcastów i ciągłości dodawania coraz bardziej rozwijających się audycji, będę wkrótce zmuszony do wykupienia płatnego hostingu.

Dalej zamierzam dzielić się z Wami moimi treściami ZA DARMO. Statystyki pokazują, że jest Was coraz więcej i cieszy mnie, że pragniecie dokonać zmiany w swoim życiu na lepsze i chcecie to zrobić z Lepiej Teraz 🙂 W związku z tym proszę Was o wsparcie podcastu Lepiej Teraz na profilu Patronite, żebym mógł wykupić stały hosting i wrzucać audycje bez ograniczeń. 5 zł w zupełności wystarczy.

Bardzo Wam dziękuję

Radek Budnicki

12 komentarzy

 1. Patryk Wójcik

  Takiego materiału mi brakowało. Nawet ostatnio na różnych grupach facbookowych pytałem o zastosowanie LinkedIn w biznesie, jednak nie uzyskałem ciekawych odpowiedzi. Trochę ten odcinek zmienił moje myślenie o LinkedIn i myślę, że będę go używał w sposób bardziej świadomy. To naprawdę może być przydatne narzędzie. Szczególnie, że jego potencjał nadal jest przez wiele osób lekceważony. Bo LinkedIn to nie tylko CV. To pewna opowieść, która może zbliżyć ludzi w biznesie.

  Odpowiedz
  • Radek

   Paddy the Changemaker ! 🙂
   Wielkie dzięki. W przyszłości wejdziemy w większe szczegóły. Mieliśmy niedosyt po tej rozmowie.
   Można więcej powiedzieć o LinkedIn

   Odpowiedz
 2. Mateusz Kiszło

  Panowie – dorzucam jako uzupełnienie własny podcast w którym również mówimy o sprzedaży przez social media. Natchnęliście mnie nagraniem i spróbuję bardziej przekonać się do LI jako narzędzia sprzedażowego. Czas na wyjście ze strefy komfortu jakim jest telefon, czyli dla innych coś strasznego :>

  Odpowiedz
 3. Paddy Herbatnik

  Cieszę się bardzo, daj znać jak idzie i chętnie posłucham.

  Odpowiedz
 4. Skylar

  bardzo dobry podcast! słuchając go wprowadzałam na bieżąco zmiany do mojego profilu na linkedin 🙂

  Odpowiedz
  • Radek

   Super ! Myślę, że Paddy też się ucieszy 🙂
   Jestem ciekaw jakie jeszcze narzędzia chciałabyś poznać?

   Odpowiedz
  • Paddy Herbatnik

   Dzięki wielki. Poddaj prosze link o oceniam twoje poprawki 🙂

   Odpowiedz
 5. Monika

  Powiedzieliście w tym odcinku coś na co nadal wiele osób nie zwraca uwagi – ja to nazywam biznesem opartym na relacjach. Niby wszyscy to wiedzą, ale mało kto stosuje. Bardzo super materiał, dziękuję! LinkedIn uwielbiam, nie raz mi pomógł, o dziwo nawet w tak specyficznym środowisku jak polski biznes.

  Odpowiedz
  • Radek

   Bardzo dziękuję i cieszę się że sie podobało. Internet to nic innego jak odbicie relacji na żywo.
   Nie wchodzi się na imprezę z miejsca krzycząc o swoim biznesie i produktach na sprzedaż.
   Postaram się nagrać więcej takich materiałów. Być może z Paddym 🙂

   Odpowiedz
  • Paddy Herbatnik

   Cześć Monika. Dziękuję bardzo za ten komentarz! Może podoboło ci się ten tekst, który napisałem niedawno o polskich szefach innpoland.pl/129659,niech-nam-zyje-pan-prezes-brytyjczyk-o-polskich-firmach-nie-jest-najlepiej, proszę o dodanie na LinkedIn i moge ocenić twój profil! Paddy

   Odpowiedz

Funkcja trackback/Funkcja pingback

 1. Podcast Lepiej Teraz #029 Jak stworzyć zabójczo wirusowe video ? - LEPIEJ TERAZ - […] Ney był już gościem Podcastu Lepiej Teraz, gdzie rozmawialiśmy o LinkedIn i w bardzo osobistym wywiadzie o biznesie w…
 2. PLT #040 Jak stworzyć zabójczy content?- Patrick Ney - LEPIEJ TERAZ - […] podcastów. Wcześniej pojawił się w Epizodzie #012, gdzie mówił o sobie i pisaniu nekrologu, w Epizodzie #016 opowiadał o…
 3. PLT #048 Jak sprzedawać usługi prawnicze w internecie?- Q&A z Patrickiem Neyem - LEPIEJ TERAZ - […] podcastów. Wcześniej pojawił się w Epizodzie #012, gdzie mówił o sobie i pisaniu nekrologu, w Epizodzie #016 opowiadał o…

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *