PLT #010 Jak polubić naukę?- Margo Ovsiienko

Jak polubić naukę? Jaka jest najlepsza metoda nauki języka angielskiego?  Na to i wiele innych pytań odpowiedział mój niezwykle uroczy gość. Jest nim jest bardzo zdolna dziewczyna z Ukrainy, studentka warszawskiej uczelni i absolwentka dwóch innych w Polsce i Niemczech.

Margo, która zgodziła się opowiedzieć o swoim życiu w Polsce oraz o tym jak nauczyć się 5-ciu języków i jak zarabiać na kursach online?

„Sprzątałam w restauracji i pamiętam, gdy musiałam wynieść śmieci ważące 30 kg . Potem nie chcieli mi zapłacić.

-czy to przykład jak Polacy traktują Ukraińców?

Myślę, że tak samo traktują Polaków. Chcą zejść jak najwięcej z kosztów. To było doświadczenie. Coś, co mnie zahartowało”

Jest blogerką, tutorem języków obcych i twórcą kursów online. Mówi biegle w 5-ciu językach, a uczy się szóstego. Jest absolwentką 2 uczelni, na których studiowała w 3 różnych językach. W wolnym czasie maluje obrazy olejne i gra na fortepianie, głównie Chopina z którego kompozycji zdawała egzamin w szkole muzycznej.

„Lubię uczyć i wyjaśniać uczniom. Najprzyjemniejszy moment, to taki kiedy mówi że zrozumiał”

Zgodziła się opowiedzieć o swojej drodze na studia, z małej wioski między Kijowem a Czarnobylem do Warszawy. Opowiedziała o trudnych chwilach w Polsce, kiedy była bliska poddania się, o codziennej ciężkiej pracy i wytrwałości i pasji uczenia się.

„Nie było szkoły, która by mnie satysfakcjonowała… uczyłam się samodzielnie”

jak polubić naukę?

” Praca w korporacji dusiła we mnie kreatywność… chciałam znaleźć coś takiego, co by mi pozwoliło zarabiać pieniądze oraz rozwijać się i mieć ciekawsze życie”

Z tego podcastu dowiecie się m.in:

 1. Jak być kreatywnym?
 2. Dlaczego nie warto tracić czasu na imprezowanie?
 3. Jak nauczyć się 5-ciu języków obcych?
 4. Jak nauczyć się szybko mówić po angielsku?
 5. Jaka praca daje spełnienie?
 6. Jak być produktywnym?

„Wiem, że może być lepsze życie. Trzeba dążyć do lepszego”

Strony Margo:

http://expatprofessionals.com/

https://www.facebook.com/groups/expatprofessionals/

https://www.udemy.com/lifestyle-english/learn/v4/overview

 

Postaw pierwszy krok do zmiany, zaczynając od wysłuchania historii ludzi, którzy zainspirują Cię do stworzenia wymarzonego życia!

Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy, zacznij tę zmianę wraz ze mną.

Kliknij banner poniżej i zapisz się na DARMOWĄ konsultację 

Pomogę Ci !

Zapraszam do słuchania Podcastu LEPIEJ TERAZ na iTunes i android-owych appkach do podcastów np. PlayerFM

Jeśli Ci się podobało, wstaw proszę pozytywną recenzję na iTunes,  subskrybuj mój newsletter lub polub fan page na Facebooku:

www.facebook.com/lepiejteraz

W celu zapewnienia lepszej jakości podcastów i ciągłości dodawania coraz bardziej rozwijających się audycji, będę wkrótce zmuszony do wykupienia płatnego hostingu.

Dalej zamierzam dzielić się z Wami moimi treściami ZA DARMO. Statystyki pokazują, że jest Was coraz więcej i cieszy mnie, że pragniecie dokonać zmiany w swoim życiu na lepsze i chcecie to zrobić z Lepiej Teraz 🙂 W związku z tym proszę Was o wsparcie podcastu Lepiej Teraz na profilu Patronite, żebym mógł wykupić stały hosting i wrzucać audycje bez ograniczeń. 5 zł w zupełności wystarczy.

Bardzo Wam dziękuję

Radek Budnicki

 

 

Zostań Patronem Podcastu Lepiej Teraz i odbierz prezent w postaci odcinków PREMIUM, dostępnych w Patronite Audio na iOS i Android!

Wspieraj Autora na Patronite

 1. Każdy kolejny odcinek jest coraz lepszy – wspaniała robota!

  Margo – niewiarygodnie inspirująca dziewczyna, która jest przykładem, że w młodym wieku można robić fantastyczne rzeczy.

  Cały czas uczę się angielskiego i potwierdzam – nauka przez rozmowę jest jednym z lepszych sposobów (choć wydaje mi się, że trzeba wcześniej nauczyć się podstaw jeżyka).
  Ktoś może powiedzieć, że nie ma z kim rozmawiać po angielsku. Są świetne strony internetowe (na przykład italki), są grupy w okolicy, są znajomi, którzy chodzą na kurs i z którymi nawet przez skype można rozmawiać (ja tak robię 3-4 razy w tygodniu).
  Chcieć to móc 🙂

  1. Bardzo dziękuję !
   Margo jest jedyna w swoim rodzaju i ma nawet swój podcast Start up My Life !
   Gorąco Polecam ! 🙂

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top