PLT #004 Dlaczego life coaching jest sexy?

Po odbyciu  warsztatów dotyczących coachingu spostrzegłem, jak wiele osób myli coaching z mentoringiem, terapią i pracą trenera rozwoju. Postanowiłem, że przybliżę wszystkim, czym jest coaching i zaprosiłem do podcastu „coacha życiowego”, który uświadomił mi dlaczego life coaching jest sexy. Szczególnie powinien taki być dla mężczyzn.

Zapraszam Was do wysłuchania rozmowy z Marcinem Grzelakiem,  life coachem „męskiej energii”.

Dowiecie się z niej m.in.:

 1. Czym jest life coaching?
 2. Czym się różni od biznes coachingu?
 3. Jak wybrać life coacha?
 4. Dlaczego life coaching jest sexy ?
 5. Czy mężczyźni powinni korzystać z life coachingu?
 6. Jakie są alternatywy, gdy brakuje pieniędzy na life coaching?

Marcin ma za sobą wiele lat pracy w korporacjach. Jest miłośnikiem tantry i masażu hawajskiego. Pisze krótkie terapeutyczne opowiadania z cyklu: „Pan Feniks i Aniołka”: https://www.facebook.com/PanFeniksiAniolka  i dzieli się przemyśleniami na blogu:  http://marcingrzelak.weebly.com/

Serdecznie zapraszam do słuchania audycji i odwiedzania strony Marcina.

 

Postaw pierwszy krok do zmiany, zaczynając od wysłuchania historii ludzi, którzy zainspirują Cię do stworzenia wymarzonego życia!

Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy, zacznij tę zmianę wraz ze mną.

Kliknij banner poniżej i zapisz się na DARMOWĄ konsultację 

Pomogę Ci !

Zapraszam do słuchania Podcastu LEPIEJ TERAZ na iTunes i android-owych appkach do podcastów.

Jeśli Ci się podobało, wstaw proszę pozytywną recenzję na iTunes,  subskrybuj mój newsletter lub polub fan page na Facebooku:

www.facebook.com/lepiejteraz

W celu zapewnienia lepszej jakości podcastów i ciągłości dodawania coraz bardziej rozwijających się audycji, będę wkrótce zmuszony do wykupienia płatnego hostingu.

Dalej zamierzam dzielić się z Wami moimi treściami ZA DARMO. Statystyki pokazują, że jest Was coraz więcej i cieszy mnie, że pragniecie dokonać zmiany w swoim życiu na lepsze i chcecie to zrobić z Lepiej Teraz 🙂 W związku z tym proszę Was o wsparcie podcastu Lepiej Teraz na profilu Patronite, żebym mógł wykupić stały hosting i wrzucać audycje bez ograniczeń. 5 zł w zupełności wystarczy.

Bardzo Wam dziękuję

Radek Budnicki

Zostań Patronem Podcastu Lepiej Teraz i odbierz prezent w postaci odcinków PREMIUM, dostępnych w Patronite Audio na iOS i Android!

Wspieraj Autora na Patronite

2 komentarzy do “PLT #004 Dlaczego life coaching jest sexy?”

 1. Powiem szczerze – po przesłuchaniu podcastu wreszcie zrozumiałam, czym jest coaching, za co serdecznie dziękuję! I również uważam, że wielu mężczyzn powinno zastanawiać się nad swoim życiem częściej, niż robią to teraz. Dlaczego? Bo potem właśnie orientują się, że niby mają wszystko, ale czegoś im brakuje – tak jak rozmawialiście. Mam wrażenie, że my kobiety, poprzez macierzyństwo łatwiej nam rozmyślać nad naszym życiem, bo ono determinuje i nas zmienia. A mężczyźni są bardziej zadaniowi – więc jeśli wypełnili zadania i nie mają kolejnego, czują pustkę, nie potrafią traktować życia jako trwanie tu i teraz, po prostu.

  1. Zdecydowanie, dlatego więcej mężczyzn popełnia samobójstwo.
   Słaba płeć.
   Dobrym sposobem jest logoterapia Victora Frankla. Zacznijmy od znalezieniu celu i sensu życia, żeby dać sobie radę ze wszystkim.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top