Mojego dzisiejszego gościa poznałem przypadkowo w kawiarni w centrum Warszawy. Kasia Cieślak jest słuchaczką Lepiej Teraz i tego dnia przyjechała na zawody wspinaczkowe z rodzinnego Krakowa.
Rozpoznała mnie i postanowiła podejść, by się przedstawić. Sprawiło mi to ogromną przyjemność i po kilku minutach rozmowy, zaprosiłem ja do podcastu. Powodem nie było samo słuchanie podcastów, ale niesamowita historia, którą postanowiła się z Wami podzielić. Miesiąc później spotkaliśmy się w przestrzeni coworkingowej Bobo Coworking, gdzie nagrywam swoje wywiady i reszta jest już historią, którą za chwilę usłyszycie.
Kasia Cieślak jest specjalistką od marketingu w Upside – agencji technologicznej rozwijającej interfejsy głosowe. Dodatkowych wyzwań poszukuje we wspinaczce sportowej. Na ,,uważność” zwróciła uwagę dopiero po upadku z 25 metrów podczas realizowania swojej pasji. Od tego czasu przeszła kilka operacji, po których jej codzienność została wypełniona walką o powrót do jej wcześniejszych aktywności.
W przerwach między pracą, studiami, rehabilitacją i treningiem fantazjuje o dołączeniu do zespołu NASA. Dzięki swojej pracy jest coraz bliżej spełnienia tych marzeń! ”
Z wywiadu dowiesz się m.in:
- Jak podcasty mogą pomóc w życiu?
- Jakich umiejętności życiowych uczy wspinanie?
- Dlaczego warto się wspinać?
- Jak przeżyła upadek z 25 metrowej ściany w Hiszpanii?
- Jak wyglądało leczenie i pobyt w szpitalu?
- Czego nauczyło ją cierpienie fizyczne?
- Co zmieniło się w jej życiu?
- Jak wypadek zmienia podejście do ludzie?
- Dlaczego nie przestała się wspinać?
- Co i kto jest dla niej inspiracją?
Zapraszam Cię do słuchania Podcastu LEPIEJ TERAZ na iTunes i android-owych appkach do podcastów. np. Spotify lub PlayerFM
Jeśli Ci się podobało, wstaw proszę pozytywną recenzję na iTunes
Super odcinek. Wstęp mnie troszkę zniechęcił, ale poszedłem dalej i warto było. Podsumowanie kapitalne!
Co mnie zniechęciło? To, że powiedziałeś, że słuchanie podcastów samo w sobie oznacza, że ktoś jest wyjątkową osobą. Z jednej strony to fakt, bo każdy na swój sposób jest wyjątkowy, ale z drugiej jakby tak praktycznie popatrzeć to wiele treści łykanych bezrefleksyjnie nie koniecznie nam służy. Dotyczy podcastów, nagrań, książek. Trzeba filtrować to co się robi i zachować umiar. Niemniej super. „Lepiej teraz” to powiedzieć, niż milczeć! 😉