PLT #130 Jak upadek z 25 metrowej ściany może pomóc rozpocząć nowe życie?- Katarzyna Cieślak

20/12/2018

Mojego dzisiejszego gościa poznałem przypadkowo w kawiarni w centrum Warszawy. Kasia Cieślak jest słuchaczką Lepiej Teraz i tego dnia przyjechała na zawody wspinaczkowe z rodzinnego Krakowa.

Rozpoznała mnie i postanowiła podejść, by się przedstawić. Sprawiło mi to ogromną przyjemność i po kilku minutach rozmowy, zaprosiłem ja do podcastu. Powodem nie było samo słuchanie podcastów, ale niesamowita historia, którą postanowiła się z Wami podzielić. Miesiąc później spotkaliśmy się w przestrzeni coworkingowej Bobo Coworking, gdzie nagrywam swoje wywiady i reszta jest już historią, którą za chwilę usłyszycie.

Kasia Cieślak  jest specjalistką od marketingu w Upside – agencji technologicznej rozwijającej interfejsy głosowe. Dodatkowych wyzwań poszukuje we wspinaczce sportowej. Na ,,uważność” zwróciła uwagę dopiero po upadku z 25 metrów podczas realizowania swojej pasji. Od tego czasu przeszła kilka operacji, po których jej codzienność została wypełniona walką o powrót do jej wcześniejszych aktywności.
W przerwach między pracą, studiami, rehabilitacją i treningiem fantazjuje o dołączeniu do zespołu NASA. Dzięki swojej pracy jest coraz bliżej spełnienia tych marzeń! ”

Z wywiadu dowiesz się m.in:

  1. Jak podcasty mogą pomóc w życiu?
  2. Jakich umiejętności życiowych uczy wspinanie?
  3. Dlaczego warto się wspinać?
  4. Jak przeżyła upadek z 25 metrowej ściany w Hiszpanii?
  5. Jak wyglądało leczenie i pobyt w szpitalu?
  6. Czego nauczyło ją cierpienie fizyczne?
  7. Co zmieniło się w jej życiu?
  8. Jak wypadek zmienia podejście do ludzie?
  9. Dlaczego nie przestała się wspinać?
  10. Co i kto jest dla niej inspiracją?

 

Zapraszam Cię do słuchania Podcastu LEPIEJ TERAZ na iTunes i android-owych appkach do podcastów. np.  Spotify lub PlayerFM

Jeśli Ci się podobałowstaw proszę pozytywną recenzję na iTunes

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *