PLT #130 Jak upadek z 25 metrowej ściany może pomóc rozpocząć nowe życie?- Katarzyna Cieślak

20/12/2018

Mojego dzisiejszego gościa poznałem przypadkowo w kawiarni w centrum Warszawy. Kasia Cieślak jest słuchaczką Lepiej Teraz i tego dnia przyjechała na zawody wspinaczkowe z rodzinnego Krakowa.

Rozpoznała mnie i postanowiła podejść, by się przedstawić. Sprawiło mi to ogromną przyjemność i po kilku minutach rozmowy, zaprosiłem ja do podcastu. Powodem nie było samo słuchanie podcastów, ale niesamowita historia, którą postanowiła się z Wami podzielić. Miesiąc później spotkaliśmy się w przestrzeni coworkingowej Bobo Coworking, gdzie nagrywam swoje wywiady i reszta jest już historią, którą za chwilę usłyszycie.

Kasia Cieślak  jest specjalistką od marketingu w Upside – agencji technologicznej rozwijającej interfejsy głosowe. Dodatkowych wyzwań poszukuje we wspinaczce sportowej. Na ,,uważność” zwróciła uwagę dopiero po upadku z 25 metrów podczas realizowania swojej pasji. Od tego czasu przeszła kilka operacji, po których jej codzienność została wypełniona walką o powrót do jej wcześniejszych aktywności.
W przerwach między pracą, studiami, rehabilitacją i treningiem fantazjuje o dołączeniu do zespołu NASA. Dzięki swojej pracy jest coraz bliżej spełnienia tych marzeń! ”

Z wywiadu dowiesz się m.in:

  1. Jak podcasty mogą pomóc w życiu?
  2. Jakich umiejętności życiowych uczy wspinanie?
  3. Dlaczego warto się wspinać?
  4. Jak przeżyła upadek z 25 metrowej ściany w Hiszpanii?
  5. Jak wyglądało leczenie i pobyt w szpitalu?
  6. Czego nauczyło ją cierpienie fizyczne?
  7. Co zmieniło się w jej życiu?
  8. Jak wypadek zmienia podejście do ludzie?
  9. Dlaczego nie przestała się wspinać?
  10. Co i kto jest dla niej inspiracją?

 

Zapraszam Cię do słuchania Podcastu LEPIEJ TERAZ na iTunes i android-owych appkach do podcastów. np.  Spotify lub PlayerFM

Jeśli Ci się podobałowstaw proszę pozytywną recenzję na iTunes

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *