PLT #077 Mój emocjonalny wywiad dla „To My Polacy”.- Ryan Socash i Patrick Ney

To był mój emocjonalny wywiad dla „To My Polacy”. Tego dnia zostałem zaproszony przez Patricka Neya i Ryana Socasha do ich cyklicznej audycji prowadzonej za pośrednictwem FB LIVE.

Tak powstała ta kontrowersyjna rozmowa, w której mimowolnie ujawniłem swoje poglądy. Prowadzący Ryan Socash, twórca popularnego kanału KULT AMERICA  oraz  Patrick Ney, youtuber, i ekspert ds. marketingu internetowego, wspólnie postanowili zaprosić mnie do swojego studia, bym przybliżył ich widzom świat podcastingu, coachingu oraz po to bym przedstawił moje poglądy na to co dzieje się w ostatnich latach w naszym kraju.

 

Mam wrażenie, że w pewnym momencie „wsadzili kij w mrowisko” i wylało się ze mnie, to co przez dłuższy czas tłumiłem. Przedstawiłem swoje poglądy publicznie. Coś czego unikam. Do tej pory sam zadawałem pytania i nie chciałem nikomu narzucać mojej filozofii myślenia, ani wizji świata. Dzielę się nią w podcastach, ale nie uważam za prawdę absolutną. Więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, przynajmniej spróbuj mnie zrozumieć.

Na chwilę po zakończeniu zostałem skarcony w komentarzach i pouczony na temat „niepoprawnego patriotyzmu” jaki reprezentuję i autor wpisu stwierdził, że powinienem „brać przykład z kolegów”. Posypały się tez próby nawrócenia mnie na jednie „słuszną” drogę w wiadomościach wysyłanych na priv.

Tak ! Mam kontrowersyjne poglądy i jak ktoś wypowie „słowo klucz” (poznacie je w podcaście), to coś we mnie pęka. Wyzwalają się emocje, co nie jest spójne z moją drogą stoika, o której ostatnio dużo mówię i piszę. Mam wrażenie, że zostałem sprowokowany i nie wykorzystałem okazji by milczeć. Ale mimo to dzielę się z Wami tym wywiadem, bo pragnę być transparentny i pokazać Wam jaki jestem w środku i że nie mam nic do ukrycia i niczego się nie wstydzę.

Nie chcę byście narzucali mi swój filtr i idealizowali mnie, co często mnie spotyka gdy spotykam Was na swojej drodze, moi drodzy słuchacze. Jest mi bardzo daleko od ideału. Jest wiele rzeczy, które mnie wkurzają do tego stopnia, że nie potrafię milczeć. Są ludzie z którymi już nie rozmawiam i nie mam ochoty na kontynuowanie znajomości. To nie znaczy, że jestem uparty. Potrafię wybaczyć. Umiem zmienić zdanie, gdy ktoś mnie do tego przekona racjonalnymi argumentami. Przez ostatnie lata nauczyłem się oddzielać emocjonalne historie od faktów. Wiem, że rzewnymi historyjkami jest  łatwiej manipulować. Jestem już odporny na „bull shit” i to wkurza wiele osób, ale ja czuję się jak nigdy dotąd.

„Czuję się wolny, bo wiem że nie muszę być niewolnikiem własnego ego.”

Potrafię je zakwestionować i zmienić zdanie. Jestem samoświadomy i rozpoznaję źródło moich wywodów. To jest prawdziwa wolność. Nie być niewolnikiem samego siebie i odważnie wyrażać swoje poglądy bez próby przypodobania się otoczeniu, silnej większości. Większość nie ma racji. A więc wiele osób przeżyje swoisty szok słuchając mnie tym razem. Będę daleki od Radka ze spokojnym głosem, którego mieliście okazję poznać. Ten wywiad wyzwolił we mnie głęboko skrywane pokłady energii i emocji, które udało się wydobyć moim gospodarzom

 

Z wywiadu dowiecie się m.in:

 1. Dlaczego dałem emocjonalny wywiad dla „To My Polacy”?
 2. Dlaczego w Polsce coaching nie ma dobrej marki?
 3. O sekciarstwie w korporacjach.
 4. Jakie słowo wywołuje we mnie mocne reakcje?
 5. Dlaczego życie freelancera nie jest takie różowe jak nam się wydaje?
 6. Dlaczego stałem się zwolennikiem brania odpowiedzialności na siebie?
 7. Dlaczego byłem nieszczęśliwy w pracy, którą wykonywałem 3 lata temu?
 8. Czym jest wg mnie „kryzys wieku średniego”?
 9. Co było moim „przebudzeniem”?
 10. Jak wyjść ze swojej „klatki”?
 11. Jak marzenie zamieniłem na rzeczywistość?
 12. Jak przygotować się do odejścia z pracy, której nie cierpisz?
 13. Dlaczego nie oglądam seriali?
 14. Czy wg mnie Polacy są smutni?
 15. Co myślę o imigrantach z krajów islamskich?
 16. Skąd się bierze nienawiść?
 17. Co się z nami dzieje, gdy oceniamy innych w sieci?
 18. Dlaczego ludzie poniżają innych?
 19. Jak stworzyliśmy ograniczający stereotyp o bogactwie.
 20. Którą piosenkę T.Love Ryan Socash lubi najbardziej?
 21. Dlaczego nie określam się poprzez, to co posiadam i to co osiągnąłem?
 22. Co mi daje szczęście?
 23. Dlaczego Ryan chce skorzystać z mojego coachingu?
 24. Dlaczego nie tracę czasu na dysputy polityczne na Facebooku?

 

Zapraszam Cię do słuchania Podcastu LEPIEJ TERAZ na iTunes i android-owych appkach do podcastów. np. PlayerFM. Jeśli Ci się podobałowstaw proszę pozytywną recenzję na iTunes

 

Dziękuję.

Radek Budnicki

 

Postaw pierwszy krok do zmiany, zaczynając od wysłuchania historii ludzi, którzy zainspirują Cię do stworzenia wymarzonego życia!

Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy, zacznij tę zmianę wraz ze mną.

Kliknij banner poniżej i zapisz się na DARMOWĄ konsultację 

Pomogę Ci !

Zostań Patronem Podcastu Lepiej Teraz i odbierz prezent w postaci odcinków PREMIUM, dostępnych w Patronite Audio na iOS i Android!

Wspieraj Autora na Patronite

4 komentarzy do “PLT #077 Mój emocjonalny wywiad dla „To My Polacy”.- Ryan Socash i Patrick Ney”

   1. Tego nie wiem, z polskich słucham tylko Ciebie. Myślałem, że chodziło o możliwość słuchania z Polski, nie wiem jak z wrzucaniem. Szkoda jeśli się nie da, tak czy siak będę słuchać ze strony.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top