PLT #024 O biznesie „diety pudełkowej” prowadzonym z domu i moim detoksie. – Iwona Selwester

NA KOŃCU AUDYCJI ORAZ W ARTYKULE ZNAJDUJE SIĘ PREZENT TYLKO DLA SŁUCHACZY PODCASTU LEPIEJ TERAZ !

„Bardzo szybko, po pół roku przeszłam z pracy w biznesie, do pracy nad biznesem”

Rozmawiam z Iwoną Selwester, założycielką i właścicielką firmy EatsMe, oferującej catering dietetyczny dla bardzo zajętych osób, które poważnie myślą o swoim zdrowiu. Sama sprawdziła na sobie siłę niskoprzetworzonej diety roślinnej i przekonała się o jej właściwościach odbudowujących zdrowie oraz przywracających młodość i witalność, co miałem okazję sprawdzić też na sobie.

DETOKS KOMÓRKOWY

„W skutek przebywania w ekstremalnych i niekorzystnych warunkach, organizm reaguje ujawnieniem się genu odpowiedzialnego na wywołanie danej choroby, a prowadząc odpowiedni tryb życia możemy temu zapobiec. Takim ekstremalnym warunkiem jest przetrenowanie, nadmierna konsumpcja szkodliwych substancji”

Iwona jest dietetyczką, ale wcześniej pracowała kilkanaście lat w dużych i znanych korporacjach. Z ostatniej odeszła, gdy jak sama twierdzi: „kończyła zdania swojego szefa”. To był sygnał, żeby pójść za swoją pasją, którą jest uzdrawianie ludzi poprzez odpowiednią dietę. Założyła firmę, która pracuje na wysokich obrotach i nie potrzebuje już jej ciągłej obecności. Poza tym jest certyfikowanym rzeczoznawcą majątkowym, aktywną uczestniczką szkoleń  i konferencji. Interesuje się krawiectwem i akwarystyką.

DETOKS KOMÓRKOWY

„Uważam, ze nasze ciało jest świątynią i można osiągnąć takie stany mentalne zadowolenia z życia i energii z tego co się robi, dzięki odżywianiu”

Około 3 tygodni temu zobaczyłem jak zbawienny wpływ dieta „pudełkowa” ma na mojego kolegę. Jego wygląd zmienił się nie do poznania. Jak już mówiłem w poprzednim odcinku podcastu dotyczącym najlepszej diety świata, postanowiłem że sam podejmę wyzwanie rozpoczęcia dość kontrowersyjnego „detoksu komórkowego”, który wydawał się na początku nie do przetrwania kilku dni, a co dopiero tygodni. Opłaciło się !

DETOKS KOMÓRKOWY

Ten film nagrałem na początku mojego „detoksu komórkowego”.

„Musimy sobie dawać szansę wykorzystać maksymalny potencjał swoich możliwości przez jak najdłuższy czas… musimy czuć się dobrze, tu i teraz i za kolejne 30 lat”

Ten film nagrałem po 10 dniach „detoksu komórkowego”.

Po 10 dniach czuję się lżejszy i nie przerwałem diety. Polubiłem ją. Od tego czasu straciłem 4 kg, ustały bóle brzucha, wzdęcia oraz bliżej niezidentyfikowany ból mostka w klatce piersiowej. Miałem już skierowania do lekarza w celu zrobienia dokładnych badań, ale post Paddego mnie zaskoczył. Wstrzymałem decyzję o pójściu do lekarza do zakończenia detoksu i ból ustąpił. Jestem już po i dzielę się moimi wrażeniami na początku załączonego nagrania.

DETOKS KOMÓRKOWY

Dodatkowo Iwona zdecydowała się podarować wszystkim słuchaczom Podcastu Lepiej Teraz, zniżkę 10% na wszystkie zamówienia dokonane za pośrednictwem skrzynki mailowej.

Aby odebrać swoją ZNIŻKĘ 10%:

Wejdź na stronę www.eatsme.pl/.

Wybierz interesujący Cię Pakiet.

Wyślij zamówienie na maila lepiejteraz@eatsme.pl ,

(podając nazwę pakietu i wybranego przez Ciebie planu)

PAMIĘTAJ! Tylko zamówienia wysłane na powyższy adres mailowy otrzymają ZNIŻKĘ!!!

DETOKS KOMÓRKOWY

„Długość życia rośnie, ale jego jakość spada”

Z rozmowy dowiesz się m.in:

 1. Dlaczego zdecydowała się założyć własny biznes cateringu dietetycznego?
 2. Kiedy zdrowe odżywianie stało się pasją?
 3. Jak udało jej się zautomatyzować procesy i pracować zdalnie?
 4. Jak wygląda jej dzień pracy?
 5. Co sprawiło, że wygląda na 10 lat mniej, niż ma?
 6. Jak odpowiednie odżywianie może zmienić życie?
 7. Czy kazeina jest rakotwórcza?
 8. Czym grozi przebiałczenie organizmu?
 9. Jaki wpływ odżywianie ma odnoszenie sukcesu?
 10. Jaka dieta leczy?
 11. Jaka dieta może leczyć ?
 12. Kiedy kończy się „gwarancja” organizmu?
 13. Czy dietą można wpłynąć na nasze geny?
 14. Co jeść, żeby wyglądać młodo?

Ważne linki:

www.eatsme.pl

 

Postaw pierwszy krok do zmiany, zaczynając od wysłuchania historii ludzi, którzy zainspirują Cię do stworzenia wymarzonego życia!

Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy, zacznij tę zmianę wraz ze mną.

Kliknij banner poniżej i zapisz się na DARMOWĄ konsultację 

Pomogę Ci !

Zapraszam do słuchania Podcastu LEPIEJ TERAZ na iTunes i android-owych appkach do podcastów.

Jeśli Ci się podobało, wstaw proszę pozytywną recenzję na iTunes,  subskrybuj mój newsletter lub polub fan page na Facebooku:

www.facebook.com/lepiejteraz

W celu zapewnienia lepszej jakości podcastów i ciągłości dodawania coraz bardziej rozwijających się audycji, będę wkrótce zmuszony do wykupienia płatnego hostingu.

Dalej zamierzam dzielić się z Wami moimi treściami ZA DARMO. Statystyki pokazują, że jest Was coraz więcej i cieszy mnie, że pragniecie dokonać zmiany w swoim życiu na lepsze i chcecie to zrobić z Lepiej Teraz 🙂 W związku z tym proszę Was o wsparcie podcastu Lepiej Teraz na profilu Patronite, żebym mógł wykupić stały hosting i wrzucać audycje bez ograniczeń. 5 zł w zupełności wystarczy.

Bardzo Wam dziękuję

Radek Budnicki

Zostań Patronem Podcastu Lepiej Teraz i odbierz prezent w postaci odcinków PREMIUM, dostępnych w Patronite Audio na iOS i Android!

Wspieraj Autora na Patronite

1 komentarz do “PLT #024 O biznesie „diety pudełkowej” prowadzonym z domu i moim detoksie. – Iwona Selwester”

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top