PLT #309 Jak media społecznościowe niszczą Twoje życie?

Ten odcinek powstał po roku refleksji nad moją relacją z mediami społecznościowymi, która skłoniła mnie do zgłębienia tematu i podjęcia pewnych kroków, o których tutaj opowiem. Mówię o ogromnym wpływie, jaki wywierają na nasze życie media społecznościowe. Wpływie z którego wielu z nas nie zdaje sobie sprawy. 

Pomimo wszystkich, niezaprzeczalnych zalet szybkiej komunikacji i interakcji, z której sam korzystałem przez ostatnie lata, w mediach społecznościowych pojawia się też wiele innych rzeczy, z których nie zdajemy sprawy, jak bardzo wpływają na nasze życie.

  • Dlatego w tym odcinku chciałbym zwrócić uwagę na najważniejsze wady i zagrożenia płynącego z korzystania z mediów społecznościowych. 
  • Opowiem też o osobach, które całkowicie zrezygnowały z posiadania kont w social mediach.
  • Dowiesz się jak Chiny wykorzystują media społecznościowe do inwigilacji i kontroli społeczeństwa.
  • Dowiesz się, co postanowiłem zrobić, by poprawić jakość mojego życia. Zaproszę Cię do podjęcia wyzwania związanego z poprawieniem jakości Twojego życia.

  • UWAGA! Znajdziesz w nim też w nim spojler odcinka pt. Nosedive z serialu „Black Mirror”, wyświetlanego na Netflix!

Nagrałem też 308 odcinek PREMIUM, w którym opowiadam o moim osobistym eksperymencie z rezygnacji z mediów społecznościowych. Znajdziesz go w aplikacji PATRONITE AUDIO.

Wysłuchaj go na Spotify lub kliknij link poniżej:

Zostań Patronem Podcastu Lepiej Teraz i odbierz prezent w postaci odcinków PREMIUM, dostępnych w Patronite Audio na iOS i Android!

Wspieraj Autora na Patronite

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top