PLT #284 31 nawyków i modeli myślowych dobrego życia po stoicku.- Radek Budnicki

Dzisiejszy odcinek jest wyjątkowy, bo jest to pierwszy epizod podcastu nagrany na plaży. Jestem w trakcie dość długich „workactions” na Półwyspie Helskim i postanowiłem, że spakuję do plecaka mikrofon oraz iPad i powędrujemy z Luckim kilka kilometrów przez las na dzikie i opuszczone plaże, by przy szumie morza, patrząc na sunące po wodzie statki, nagrać odcinek Lepiej Teraz.

Do jego scenariusza usiadłem dzień wcześniej zastanawiając się, jaką mogę dać Wam w nim wartość i wpadłem na pomysł podzielenia się moimi nawykami i modelami myślowymi, które w dużym stopni zagościły w moim życiu dzięki filozofii stoickiej i jej praktycznemu zastosowaniu każdego dnia. 

Wymienione przeze mnie w tym odcinku praktyki i poglądy skutecznie zmieniły moje życie, każdy dzień, stosunki z innymi ludźmi oraz  podejście do pracy. Mogę z powodzeniem podzielić się z Wami zaletami tej zmiany. Dlatego wymieniam w nim aż 31 nawyków, które mam nadzieję przyczynią się też do poprawy jakości Twojego życia. 

Zapraszam do słuchania!

O mojej stoickiej przemianie i o tym, jak rzuciłem pracę dyrektora i odkryłem pasję, na której zarabiam, opowiadam w osobistej autobiografii i poradniku, pt. „Podcaster” którą możecie już kupić na stronie www.lepiejteraz.pl w postaci książki papierowej, e-booka oraz audiobooka (który osobiście nagrałem!)

KLIKNIJ ZDJĘCIE PONIŻEJ I ZAMÓW JUŻ DZIŚ:

Zapraszam do słuchania mnie na Spotify lub w odtwarzaczu poniżej.

 

Zostań Patronem Podcastu Lepiej Teraz i odbierz prezent w postaci odcinków PREMIUM, dostępnych w Patronite Audio na iOS i Android!

Wspieraj Autora na Patronite

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top