PLT #270 Jak dyrektor kopalni został stoikiem i coachem.- Adrian Fibic

W tym odcinku mojego podcastu, który z pewnością rozpali wasze umysły i otworzy drzwi do stoickiej mądrości, mam dla Was wyjątkowego gościa, którego życiowa historia jest tak inspirująca, że trudno uwierzyć w jej autentyczność.

Przedstawiam wam Adriana Fibica, dyrektor zarządzający kopalni odkrywkowej, który po 20 latach kariery od wózkowego do stołka dyrektora, odkrył w podcaście Lepiej Teraz stoicyzm, a w nim klucz do przeobrażenia swojego życia.

W tym wywiadzie rozmawiamy o jego osobistym doświadczeniu z filozofią stoicką i jak  wpłynęła na jego życie. Odkryjemy, jakie były inspirujące momenty, które skłoniły go do podjęcia tej niezwykłej drogi i jak stoicyzm pomógł mu zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej.

Dowiecie się, jak podcasty stały się kluczem do przemiany Adriana i jakie są jego ulubione treści do słuchania. Usłyszycie o niesamowitych zmianach, jakie zaszły w jego życiu dzięki stoickiej filozofii i jak teraz wygląda jego codzienne życie w porównaniu do poprzednich lat.

Ponadto, Adrian podzieli się swoimi wrażeniami po intensywnym stoickim szkoleniu, które przeprowadziłem dla jego pracowników. Opowie nam o efektach szkolenia i jak stoickie zarządzanie stresem, trudnymi ludźmi i emocjami wpłynęło na jego zespół.

Jeśli jesteście gotowi na inspirujące historie, praktyczne wskazówki i głębokie refleksje, to odcinek podcastu, który nie może umknąć waszej uwadze. Kliknijcie i przyłączcie się do naszej niezwykłej rozmowy z Adrianem Fibicem – człowiekiem, który odnalazł spokój i sukces dzięki stoickiemu podejściu do życia.

Z odcinka dowiesz się m.in:

1. Dlaczego stoicyzm wybrzmiał najbardziej w jego życiu?
2. Jak zmieniły go podcasty?
3. Jak lubi się doskonalić i rozwijać?
4. Jak teraz wyglada jego obecne życie stoika, w porównaniu do poprzedniego?
5. Dlaczego pojechał na Camp Lepiej Teraz?
6. Co skłoniło go do skorzystania z Mentoringu stoickiego 1 na 1 metodą DEEP DIVE?
7. Dlaczego zdecydował się zamówić dla pracowników kopalni szkolenie ze stoickiego zarządzania stresem, emocjami i trudnymi ludźmi w pracy?
8. Dlaczego postanowił zostać certyfikowanym coachem?
9. W jaki sposób korzysta z coachingu w pracy?
10. Komu i jak chce pomagać dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu prezesa kopalni i coacha?
11. I wiele innych

O tym, jak stoicyzm pomaga zmienić życie na lepsze, opowiadam w osobistej autobiografii i poradniku, pt. „Podcaster” którą możecie już kupić na stronie www.lepiejteraz.pl w postaci książki papierowej, e-booka oraz audiobooka (który osobiście nagrałem!)

KLIKNIJ ZDJĘCIE PONIŻEJ I ZAMÓW JUŻ DZIŚ:

 

Zapraszam do słuchania mnie na Spotify lub w odtwarzaczu poniżej.

 

Zostań Patronem Podcastu Lepiej Teraz i odbierz prezent w postaci odcinków PREMIUM, dostępnych w Patronite Audio na iOS i Android!

Wspieraj Autora na Patronite

1 komentarz do “PLT #270 Jak dyrektor kopalni został stoikiem i coachem.- Adrian Fibic”

  1. Pingback: PLT #273 Stoicki rozwój na zmywaku, czyli czego o życiu uczy praca w McDonald's?- Szymon Jabłoński - Lepiej Teraz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top