PLT #267 Trudni ludzie w pracy. Jak sobie z nimi poradzić dzięki 5 technikom stoickim?

Każdy z nas spotkał takie osoby w pracy. Czy to wśród kolegów, szefów, czy wymagających cierpliwości klientów. To truizm, ale ludzie są różni i to jest lekcja stoicka ZERO.  Uświadamiając sobie, że nie każdy jest taki sam, jesteśmy na dobrej drodze do poprawy naszego samopoczucia. 

Na tym jednak nie koniec. Technik pozwalających radzić sobie z trudnymi osobami w miejscu pracy jest ponad 20. Dziś poznasz 5 stoickich modeli myślenia, ktore zmienią Twoje nastawienie do pracy.

W tym odcinku;

  1. Dzielę się stoickimi ćwiczeniami i modelem myślowym, który pozwoli Ci z przyjemnością przychodzić do pracy
  2. Dowiesz się, jak uodpornić się na trudnych współpracowników i klientów, jakich każdy z nas spotyka codziennie na swoje drodze zawodowej.
  3. Poznasz typy „toksycznych” pracowników?
  4. Poznasz 5 technik stoickich, jak sobie z nimi radzić.
  5. Dowiesz się, jak stoickie warsztaty pomogą Twojej firmie ograniczyć absencje i polepszyć samopoczucie i umiejętność zarządzania stresem i emocjami w pracy.
  6. Opowiem Ci, jak  stoicka metoda „Deep Dive” poprawiła moje nastawienie do „trudnych” ludzi.

 

O tym, jak stoicyzm pomaga zmienić życie na lepsze, opowiadam w bardzo osobistej autobiografii i  poradniku, pt. „Podcaster” którą możecie już kupić na stronie www.lepiejteraz.pl w postaci książki papierowej, e-booka oraz audiobooka (który osobiście nagrałem!)

KLIKNIJ ZDJĘCIE PONIŻEJ I ZAMÓW JUŻ DZIŚ:

 

Zapraszam do słuchania mnie na Spotify lub w odtwarzaczu poniżej.

 

Zostań Patronem Podcastu Lepiej Teraz i odbierz prezent w postaci odcinków PREMIUM, dostępnych w Patronite Audio na iOS i Android!

Wspieraj Autora na Patronite

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top