PLT #096 Jak uwolnić swój „Próg Mocy”?- Konrad Kalinowski

Konrada Kalinowskiego poznałem przypadkiem na jednym z moich treningów, gdy robił przysiady w tzw. raku. Po kilku zdaniach okazało się, że jest moim słuchaczem, więc po zakończonym treningu sam stałem się jego klientem.

Od dłuższego planowałem zrobić podcast o bardzo ważnej sferze życia, jaką jest dbanie o nasze zdrowie i kondycję. Konrad Kalinowski okazał się być strzałem w dziesiątkę.

Mój dzisiejszy gość to absolwent AWF Warszawa. Jest trenerem II klasy w kulturystyce. Ze sportem jestem związany od najmłodszych lat. Swoją przygodę zacząłem w sekcji pływackiej w rodzinnym mieście w Zambrowie. Uwielbiał ten sport, ponieważ dzięki niemu miał możliwość rywalizowania z kolegami na zawodach między szkolnych.

Po jakimiś czasie to nie wystarczyło i próbował odnaleźć się w innych dyscyplinach. Na siłownię pierwszy raz trafił w szkole średniej i właśnie w tym okresie narodziła się jego pasja do kultury fizycznej. Tak jak każdy młody człowiek szukał sposobu jak rozbudować masę mięśniową i poprawić swoją sylwetkę. Zainspirowany weightliftingiem i korzyściami jaki ten sport niesie ze sobą, po kilku latach treningu siłowego trafił na halę podnoszenia ciężarów w Warszawskiej Legii.

Sport ten towarzyszył mu przez cały okres studiów a po ukończeniu specjalizacji instruktorskiej postanowił dzielić się swoją pasją i umiejętnościami z innymi. Od 2013 roku zaczął pracę jako trener personalny na siłowni, gdzie codziennie star się pomagać swoim klientom realizować ich cele wedle życiowej dewizy „W zdrowym ciele, zdrowy duch”.

Z wywiadu dowiesz się m.in:

 1. Jak odnaleźć utraconą motywację do ćwiczeń fizycznych?
 2. Jakie badania warto zrobić przed rozpoczęciem ćwiczeń sportowych?
 3. Ile razy w tygodniu powinno sie ćwiczyć?
 4. Jak długo powinien trwać optymalny trening na siłowni?
 5. Czym jest „próg mocy” i kiedy się objawia?
 6. Czy warto ćwiczyć na siłowni przy użyciu akcesoriów?
 7. Czy warto wybrać jedną aktywność fizyczną na całe życie?
 8. Jak kondycja fizyczna przekłada się na sukces w biznesie?
 9. Jakie pytania najczęściej zadają klienci trenera personalnego?
 10. Czy można poprawić swoją kondycję i sylwetkę dzięki filmom z Youtube?
 11. i wiele innych

Ważne linki:

https://www.facebook.com/warsawtrainer

 

Żeby otrzymać PREZENT (tylko dla słuchaczy Lepiej Teraz) i skorzystać z usługi i produktu SUNDOSE, wystarczy wejść na stronę http://pl.sundose.io/survey/survey i po wypełnieniu ankiety podać Kod Rabatowy: „radek”.

Otrzymasz darmowy shaker i pierwszy miesiąc 50% taniej.

 

 

 

Kliknij http://pl.sundose.io/survey  i wpisz Kod Rabatowy: „radek”

 

 

Zapraszam Cię do słuchania Podcastu LEPIEJ TERAZ na iTunes i android-owych appkach do podcastów. np. PlayerFM

Jeśli Ci się podobałowstaw proszę pozytywną recenzję na iTunes

Zostań Patronem Podcastu Lepiej Teraz i odbierz prezent w postaci odcinków PREMIUM, dostępnych w Patronite Audio na iOS i Android!

Wspieraj Autora na Patronite

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top