PLT #087 Jak zbudować silne poczucie własnej wartości?- Radek Budnicki

Otrzymałem mocny list od słuchacza, który sprawił że postanowiłem opowiedzieć Wam, jak zbudować silne poczucie własnej wartości i nabrać trwałej pewności siebie.

Autor listu zgodził się na przytoczenie i podanie danych. Mimo to postanowiłem, że zachowam je dla siebie. W podcaście zawarłem moje osobiste przemyślenia w połączeniu z wiedzą i praktyką stoicką, która na co dzień wprowadzam do mojego życia.

Usłyszycie też fragment zapisu video, w którym nagrałem moją odpowiedz na list .

Nagrałem odpowiedz, bo otrzymuję sporo wiadomości pisanych w podobnym tonie i postanowiłem podzielić się z Wami moją refleksją, która może wydać się wielu osobom dość kontrowersyjna. Jeśli uważasz, że ten podcast może się komuś przydać?

Nie zastanawiaj się ani chwili. Podziel się !

Z podcastu dowiesz się m.in:

 1. Jak zbudować silne poczucie własnej wartości?
 2. Jak pokonać kompleks niższości?
 3. Jak kreować własne życie?
 4. Czym jest Kreator vs Ofiara?
 5. Dlaczego nie lubimy jezdzić na zjazdy klasowe?
 6. Czy to jest tak, że ludzie nas nie wspierają?
 7. Jak nie mieć mentalności niewolnika?
 8. Czym jest szwedzka filozofia lagom ?
 9. Dlaczego warto być kochanym bezwarunkowo?
 10. Z jakimi rzeczami nie przychodzić do coacha?
 11. Dlaczego nie przejmuję się cudzymi opiniami?
 12. Jak osiągnąć spokój i szczęście wg. Marka Aureliusza?

i wiele innych

 

 

Zapraszam Cię do słuchania Podcastu LEPIEJ TERAZ na iTunes i android-owych appkach do podcastów. np. PlayerFM. Jeśli Ci się podobałowstaw proszę pozytywną recenzję na iTunes

 

Dziękuję.

Radek Budnicki

 

Postaw pierwszy krok do zmiany, zaczynając od wysłuchania historii ludzi, którzy zainspirują Cię do stworzenia wymarzonego życia!

Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy, zacznij tę zmianę wraz ze mną.

Kliknij banner poniżej i zapisz się na DARMOWĄ konsultację 

Pomogę Ci !

POSTAW KAWĘ

Jeśli podobał Ci się ten odcinek, kliknij przycisk poniżej i POSTAW MI KAWĘ. Wypiję za Twoje zdrowie :)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 1. Cześć. Bardzo Ci dziękuję za tę audycję. Ja też się zmagam z niską samooceną i szukam od dawna sposobów, na zmianę tego stanu rzeczy. Kilka ważnych rad usłyszałem. To co szczególnie mi utkwiło, to bycie kreatorem a nie ofiarą: branie odpowiedzialności za całe swoje życie. Druga rzecz. Nie warto skupiać się na ocenianiu i krytykowaniu innych. Strata energii, czasu, a nam nie podniesie wartości. Bardzo ważny odcinek. Bardzo cenię Twoje audycje. Życzę wszystkiego dobrego.

   1. Cześć. Widzę, że jest już nowy odcinek. Ja jeszcze skupię się na Twojej radzie, by nie krytykować innych. Minęły dwa dni. Nie krytykuję. Czuję się lepiej. Uświadomiłem sobie, że większość ludzi z wysokim poczuciem wartości, których znam, nie zajmuje się takimi rzeczami, jak krytyka innych ludzi. Są obok tego. Nie zajmują się tym.
    Krótko mówiąc. Coś w tym jest i to działa. Teraz biorę się za słuchanie kolejnego odcinka. Zobaczymy, czy to będzie torpeda… Pozdrawiam

 2. Wspaniały odcinek, zgadzam się za każdym Twoim słowem. Poczucie własnej wartości jest niezbędne jeśli chcemy realizować swoje cele, iść do przodu, nie spoglądać wciąż na innych z poczuciem żalu do życia.

 3. Pingback: PLT #091 Jak stać się wewnętrznie niezniszczalnym? – Radek Budnicki – LEPIEJ TERAZ

 4. Cześć,
  Dobry odcinek, chciałabym jednak dodać jedną czynność, którą ja zaczęłam robić budując swoje poczucie wartości, może komuś pomoże. Zaczęłam nagradzać swoje porażki. Jak pomyliłam się w pracy, szłam do szefowej jej o tym powiedzieć z dumą, a potem jadłam ciastko, albo w inny sposób sprawiałam sobie przyjemność. Przestałam się bać porażki. Całkiem przyejmne się stały i już mnie nie paraliżują przed działaniem.
  Pozdrawiam,
  Ewa

  1. terapia warunkowa? 🙂 Troche kuriozalny sposób 🙂 Za jakiś czas zaczniesz ich szukać, żeby „dostać” nagrodę ! heh

 5. Pingback: PLT #091 Jak stać się wewnętrznie niezniszczalnym? - Radek Budnicki - Lepiej Teraz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top