PLT #066 Ten podcast zmienił moje życie!- Słuchacze Lepiej Teraz

Ten podcast zmienił moje życie!- to słowa, które często czytam w nadchodzącej korespondencji. Wiadomości otrzymuje mailem, przez FB, a ostatnio bardzo popularnym kanałem kontaktu ze mną stał się Instagram.

Tym razem autorami odcinka, po raz drugi stali się wspaniali słuchacze Lepiej Teraz.  Zwróciłem sie do Was z prośbą o przesłanie swoich osobistych historii oraz rekomendacji odcinków LT, które wg Was mogą dać największą wartość innym osobom. Nadeszło dużo nagrań, z których słuchacze w swoich nagraniach wymieniają odcinki, które polecają i które najsilniej w nich wybrzmiały.

 

Swoje nagrania przesłali:

1. Daniel Bondarenko

Daniel jest początkującym inwestorem na rynku nieruchomości i od 7 lat mieszka na stałe w stolicy Norwegii, Oslo.

Dzięki m.in. „Przemianie” związanej silnie z podcastem, wyszedł ze strefy komfortu do tego stopnia, że osoby, które do tej pory wydawały mu się nieosiągalne zostały jego znajomymi. Mało tego, będzie miał przyjemność gościć Marcina Osmana z Kamilą u siebie w Oslo, którym zorganizował wystąpienie na Global Investor Club w Oslo. Rok temu wydawało mu się to absurdalne, ale dziś wie, że granice są tylko w naszej głowie – Jak mówi: „Impossible is nothing!”.

 

2. Emilia Kołodziej

Emilia pochodzi z Bolesławca. Przez 10 lat mieszkała w Grecji, w Atenach. Gra na skrzypcach. Obecnie mieszka w Kolonii.

Dziewczyna, która marzy o tym by w przyszłości powiedzieć o sobie „bolesławianka z pochodzenia, nowojorczyk z wyboru” 🙂
Jeszcze będąc w USA założyła bloga, w którym pisała o swoich podróżach i przygodach. Po powrocie do Polski w natłoku różnych sytuacji zaprzestała jego prowadzenia. Od kilku tygodni jednak jest w trakcie reaktywacji bloga. Prowadzi też stronę: makeawishortwo.blogspot.de

Jej ulubiony wywiad:

Rozmowa z Darkiem Strychalskim.

3. Kamila Goryszewska

Kamila pracuje w korporacji, jest nauczycielką, podcasterką i prowadzi kanał Słucham Gadam. i świetnie posługuje się językiem polskim. 

Na co dzień jest specjalistką do spraw szkoleń i rozwoju w dużej międzynarodowej korporacji oraz pracuje w warszawskim technikum, jako nauczycielka przedmiotów zawodowych. To niezwykle mądra, otwarta na ludzi i życzliwa osoba.

 

4. Maciej Madeksza

Maciej pochodzi z Olsztyna i jest nauczycielem.

38 lat, wychowawca, koordynator projektów edukacyjnych. Ojciec  3 dzieci i mąż cudownej Kasi ?. W wolnych chwilach biega. Jest otwarty i poszukuje nowych wyzwań, ale przede wszystkim stara sie rozwijać siebie niosąc na tyle, na ile potrafi wartość innym.

5. Marcin Kubicki

Marcin jest stolarzem. Robi drzwi i schody, ale jest też youtuberem i prowadzi vloga pod swoim nazwiskiem. Diametralnie zmienił swoje życie poprzez wzięcie odpowiedzialności w swoje ręce. 

 

6. Natalia z Wielkopolski.

Natalia pracuje w branży budowlanej i mniej ją interesują kwestie biznesowa, a bardziej rozwojowe.

Mieszka pod Poznaniem. Ukończyła studia na UAM, pracuje w branży budowlanej, a czas wolny dzieli miedzy bieganie, rolki, spacery po lesie, często w towarzystwie bezdomnych zwierząt z przytuliska, zawsze z podcastem w słuchawce.

7. Natalia Ligenza

Natalia jest blogerką i słucha podcastów podczas treningów biegowych i Lepiej Teraz jest dla niej, jak zabieg igłowania!? 🙂

Jej blog www.runwithmum.pl, który najpierw był tylko o bieganiu z dzieckiem w wózku, aż ewoluował i zmienił się w miejsce dla ludzi, którzy nie chcą stać w miejscu – dosłownie i w przenośni ?

Pisze głównie o sporcie, przekraczaniu własnych granic i urozmaicaniu życia na przeróżne sposoby.

Kolekcjonuje miejsca, w których biegała; ma 89 z 500, do których dąży.

Bawi się w grę, którą nazwała #cosnowego – każdego tygodnia robi jedną rzecz, której nie próbowała nigdy wcześniej.

Kocha pisanie od 1-szego zeszytu z 16kartkami i sport od 1-szego ściągania na wfie w podstawówce ? Uwielbia maraton, a we wrześniu startuje w zawodach SwimRun. a

Ulubiony odcinki:  z Alanem Ciechalskim, Z Andrzejem Tucholskim, Krystyną Bezubik, Piotrem Buckim, Mirkiem Burnejko, Angelique Toque.

8. Robert Sowiński

Robert jest podcasterem i wraz  z żoną prowadzą podcast „Od nauczania do uczenia się” oraz stronę

www.plandaltonski.pl

Od ponad dwudziestu lat zarządza sprzedażą nowoczesnych rozwiązań dla energetycznych sieci rozdzielczych.
Wraz z żoną Anną rozwijają swoje projekty edukacyjne. Wymyślili i wprowadzili na rynek maxi plansze – serię wielkoformatowych gier planszowych. W 2010 roku byli iskrami, które rozpaliły w Polsce zainteresowanie edukacją według planu daltońskiego stając się m.in wydawcą książek na ten temat oraz szkoląc polskich nauczycieli.
Słuchanie podcastów zainspirowało Roberta do wielu działań i w końcu postanowił zacząć nagrywać swój podcast, którego tytuł nawiązuje do ich książki „Od nauczania do uczenia się”.
Więcej o projektach edukacyjnych w jakich uczestniczą Anna i Robert Sowińscy znajdziecie na stronie www.alteredukacja.pl

 

Postaw pierwszy krok do zmiany, zaczynając od wysłuchania historii ludzi, którzy zainspirują Cię do stworzenia wymarzonego życia!

Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy, zacznij tę zmianę wraz ze mną.

Kliknij banner poniżej i zapisz się na DARMOWĄ konsultację 

Pomogę Ci !

 

Zapraszam Cię do słuchania Podcastu LEPIEJ TERAZ na iTunes i android-owych appkach do podcastów. np. PlayerFM. Jeśli Ci się podobałowstaw proszę pozytywną recenzję na iTunes

 

Dziękuję.

Radek Budnicki

Zostań Patronem Podcastu Lepiej Teraz i odbierz prezent w postaci odcinków PREMIUM, dostępnych w Patronite Audio na iOS i Android!

Wspieraj Autora na Patronite

2 komentarzy do “PLT #066 Ten podcast zmienił moje życie!- Słuchacze Lepiej Teraz”

  1. Cześć 🙂

    Dziekuję, że mogę być częścią tak wyjątkowego odcinka. Pozdrawiam wszystkich, którzy tak jak ja wysłali swoje nagrania o tym jak rezonują z podcastami Radka.
    Kamila Goryszewska

  2. Pingback: ONA i ON, bieganie i rolki, podcasty i audiobooki [+KONKURS!]

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top