RADOSŁAW BUDNICKI

O MNIE

 

Kocham zmieniać życie innych ludzi na lepsze!

Po studiach socjologicznych na UW przez większość życia zawodowego pracowałem w korporacjach na stanowiskach kierowniczych, głownie jako dyrektor zarządzający.

Wtedy nie odważyłem się na realizację marzeń z młodości, gdy pracowałem jako dziennikarz w gazecie lokalnej.

W 2016 roku postanowiłem, że nie będę już pracował na cudze marzenia, tylko na swoje i założyłem własne „radio”, a dokładnie podcast i poprzez swoje audycje zachęcam swoich słuchaczy do odwagi realizacji własnych marzeń.

Prowadzę jeden z najpopularniejszych PODCASTÓW O BIZNESIE w Polsce

W swoich audycjach namawiam ich do brania odpowiedzialności za swoje życie i nie zrzucania winy na czynniki zewnętrzne takie jak płeć, pochodzenie, wychowanie, ZUS, rząd, pogoda, albo wiek.

Moją misją jest, by ludzie przestali wierzyć w przeróżne destrukcyjne i fikcyjne historie, by zapomnieć o prawdziwym życiu tu i teraz.

uczę się kwestionować fałszywe przekonania o pieniądzach

Od 2017 prowadzę tez Podcast Po Ludzku o Pieniądzach przy współpracy z Union Investment TFI, w którym prowadzę rozmowy o finansach osobistych.

jak zadbać o finanse

To pomysł FISZEK zrealizowany przy merytorycznym wsparciu Union Investment TFI.  Jest to bardzo praktyczne, obfitujące w ćwiczenia narzędzie edukacyjne, które powstało na podstawie wiedzy poruszanej w w podcaście Po Ludzku o Pieniądziach.

 

FISZKI ukażą się już w PAŹDZIERNIKU 2018 roku we wszystkich księgarniach sieci EMPIK oraz innych

.

Fotografia uliczna

Moją pasją poza podcastami , jest też fotografia uliczna. Moje zdjęcia możesz zobaczyć na stronie Facebook.