PLT #117 Błędy, które popełniasz przy poszukiwaniu pracy (cz.1)- Tomasz Rudnik

W dzisiejszym wywiadzie dowiecie się, jakie błędy najczęściej są popełniane przez kandydatów do pracy. Ekspert ds. rekrutacji Tomasz Rudnik opowie, jak im zapobiec.

 

Tomasz Rudnik jest trenerem z doświadczeniem headhunterskim i korporacyjnym, które zdobywał w 3 firmach rekrutacyjnych. W Antal International zajmował się rekrutacją managerów na średnim i niższym szczeblu oraz specjalistów do branży finansowej. W Darwin Rhodes rekrutował managerów wyższego szczebla, executive, oraz aktuariuszy do firm ubezpieczeniowych oraz banków. W KPMG w Dubaju rekrutował top-management do firm w regionie Zatoki Perskiej, w branży paliwowej oraz logistycznej. Przed karierą headhuntera pracował w firmach: TVN sp. z o.o., Idea Centertel (obecnie Orange), Cofund, Pramerica Financial, Citibank Handlowy, oraz Newell Rubbermaid w USA.

Kandydaci, którym zdobywanie pracy przychodzi z trudem, popełniają serię błędów wynikających z nieświadomości jak działa obecnie rynek pracy. Błędy te są najczęściej nieświadome, ale za to bardzo konsekwentnie popełniane. Wystarczy wysłuchać podcasty z serii pt. „Najczęstsze błędy kandydatów” i zmienić model działania, a wtedy rezultaty są nieuniknione.

Dzisiaj jest część pierwsza. Zapraszam do zapoznania się z pierwszymi trzema zagadnieniami do rozwiązania. Już wkrótce kolejne.

 

 PREZENT DLA SŁUCHACZY LEPIEJ TERAZ !

Każda osoba zainteresowana kupnem kursu AKADEMII REKRUTACJI,

klikając poniższy link, otrzyma GRATIS!!!

SPECJALNE WYSTĄPIENIE,

którego nie otrzyma klient kupujący bezpośrednio w jego sklepie.

ABY KUPIĆ Z BONUSEM KLIKNIJ PONIŻSZE KURSY:

 

ODPICUJ MI CV

 

PRZEKWALIFIKUJ ROZMOWĘ

 

ZMOTYWUJ MNIE DO LISTU

Zostań Patronem Podcastu Lepiej Teraz i odbierz prezent w postaci odcinków PREMIUM, dostępnych w Patronite Audio na iOS i Android!

Wspieraj Autora na Patronite

2 komentarzy do “PLT #117 Błędy, które popełniasz przy poszukiwaniu pracy (cz.1)- Tomasz Rudnik”

  1. Pingback: PLT #129 Błędy, które popełniasz przy poszukiwaniu pracy (wersja rozwinięta)- Tomasz Rudnik - Lepiej Teraz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top